wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 the N.A.T. club

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

the N.A.T. club Empty
ObjavljaNaslov sporočila: the N.A.T. club   the N.A.T. club EmptyČet Maj 16, 2013 5:57 am

THE N.A.T. CLUB

    v tej temi se bodo zbirale prijave za the N.A.T club.

    - kaj je to? click
    - prijave bodo odprte prvi mesec dni delovanja foruma.
    - če se vas bo prijavilo preveč bomo kandidate izbrali z pomočjo glasovanja.
    - z vsako napisano novico boste svojemu domu priborili 50 točk.
    - vse dodatne informacije boste izvedeli po pm, ko boste enkrat sprejeti.

    PROSTIH MEST: 5

    Koda:
    [list][b]ime in priimek:[/b]
    [b]dom:[/b]
    [b]zakaj se želim pridružiti N.A.T klubu:[/b]
    [b]primer novice (od 150-400 besed, poljubna tema):[/b][/list]

Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
emeline bellamy
beauxbatons
beauxbatons
emeline bellamy


Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 13/05/2013

the N.A.T. club Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: the N.A.T. club   the N.A.T. club EmptyČet Maj 16, 2013 8:44 am

    ime in priimek: emeline bellamy
    dom: / {šola beauxbatons}
    zakaj se želim pridružiti N.A.T klubu: upa, da bi jo kot gluho hitreje sprejeli v družbo, poleg tega pa je že po naravi klepetulja in opravljavka, zato je to zanjo ena boljših stvari, kar so jih kdaj predlagali.
    primer novice (od 150-400 besed, poljubna tema):
    arianna z nosečniškim trebuščkom?
    pred kratkim je eden of mojih zanesljivih virov opazil arianno (da, tisto piflarko arianno iz šestega letnika) v trgovini, kjer je kupovala hrano, ki bi bila pred dostojna za tri ljudi kot pa za enega. moj vir je postal sumljiv in je sledil arianni domov in jo čez okno zagledal, kako je, pozneje pa je stekla v kopalnico. najprej sem bila mnenja, da je tu pač še eno anoreksično dekle, toda že tri tedne pozneje je vir zopet opazil arianno v trgovini, kjer je nakupovala še večje količine hrane. nosila je izredno ohlapna oblačila, kot bi hotela nekaj skriti, toda ko se je sklonila, je zapihal veter in razkril obliko njene postave. saj ne, da bi se lahko tako zelo zredila po treh tednih, zato sem hitro preverila vse podatke, dokler se mi ni posvetilo, za kaj se je šlo. vsi govorimo, da naj žemo, kar smo seli, kajne? mislim tudi, da zdaj vsi vemo, kakšne so posledice tiste nore zabave, kjer je največji ženskar v mestu erich grozno napil arianno.
    you know you love me,
    xoxo


Nazaj na vrh Go down
millenia park
slytherin
slytherin
millenia park


Število prispevkov : 55
Reputation : 2
Join date : 15/05/2013

the N.A.T. club Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: the N.A.T. club   the N.A.T. club EmptySob Maj 18, 2013 7:03 am

    ime in priimek: millenia park
    dom: spolzgad
    zakaj se želim pridružiti N.A.T klubu:
    zmeraj je bila izjemna ljubiteljica dram, ki so se zgodile okoli njenih sošolcev in sošolk, ko je prišla na dan novica o kakšni izmed njihovih skrivnosti in izjemno bi jo zabavalo, če bi vedela, da je bila tudi ona del tistega, ki te drame pravzaprav razkriva. njena direktnost pa bi izjemno dobro služila celotnemu klubu, kajti dekle bi resnično napisalo tisto, kar si misli in kakšno je pravzaprav dejstvo
    primer novice (od 150-400 besed, poljubna tema):
    the N.A.T. club Lalalala
    že kar nekaj časa se v N.A.T. novičkah šušlja, da se med princem na belem konju, ki ga vsa dekleta poznajo pod imenom kyle hamilton (gryffindor, 7. letnik) na skrivaj dobiva z dekletom iz tretjega letnika. in če ste moje drage dame še zmeraj zagledane vanj in si pred tem zatiskate oči, potem naj vam povem, da sem ga sama osebno, ko sem se odpravljala na eno izmed predavanj videla poljubiti... oh - malce vzdušne glasbe prosim - gospodično lyanne white (ravenclaw, 3. letnik). da, prav tista grda račka z debelimi očali, ki je nihče ne jemlje pretirano resno. še mene je skoraj odpihnilo z mesta! sedaj pa se je gospodič znašel v hudih težavah - skupaj naj bi uradno namreč bil z, vsi veste katero kaylee iz šestega letnika! ubožica, ko boš izvedela to vedi, da se mi trga srce! naj vam vsem trem podam prijateljski nasvet: kyle, nehaj biti pretiroma samozavesten - we know and see it all, kaylee, najboljše je da si ob prvi priliki kupiš škatlo sladolednih lučk, pomagajo pri depresiji! in moja draga lyanne, znašla si se v hudih težavah! krasti, še posebej ne izjemno zaželjenih fantov ni ravno najbolj uspešna ideja! najbolje je da se za nekaj mesecev ne pokažeš iz sobe. ali pa odpotuješ nekam in si privoščiš oddih za eno leto. havaji so v akciji!

    that's all from me for now,
    xoxo justice from N.A.T.

Nazaj na vrh Go down
sophia avalon pierson
hufflepuff
hufflepuff
sophia avalon pierson


Število prispevkov : 27
Reputation : 0
Join date : 22/06/2013

the N.A.T. club Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: the N.A.T. club   the N.A.T. club EmptyNed Jun 23, 2013 4:34 am


    ime in priimek: sophia avalon pierson


    dom: pihpuff


    zakaj se želim pridružiti N.A.T klubu: želi si (pa čeprav ni treba, da vsi edo, da je to ona) povedati svoje mnenje in se tudi ona malce ponorčevati iz študentov bradavičarke. da tudi drugi vidijo, kako je, če vsi berejo tvoje skrivnosti


    primer novice (od 150-400 besed, poljubna tema):


Ljubimkanje z učiteljico?!
dragi moji, ko boste prebrali to senzacionalno novico, vam bo vzelo sapo. ko sem pred kratkim šla mimo učilnice za spreminjanje oblike, je v meni pozornost zbudil precej nenavaden prizor. ne boste verjeli, kaj sem videla. se spomnite tistega zabitega drznvraanovskega piflarčka nathana kingsleya, 5. letnik, tistega z ogromnim mozoljavim nosom (če se sploh lahko tako izrazim), očali in frizuro na gobico? prav ta se je zadnjič poljubljal z našo prof. spreminjanja oblike rosie benson, 24. očitno je bilo kar vroče, glede na to, da je bila profesorica že v modrčku. no, več nisem gledala, toda zaupni viri so mi zatrdili, da so nathana in gdč. benson že večkrat opazili v takšnem položaju. prof. benson, slaba izbira. vaš prejšnji je bil vsaj lep. toda, dragi moji, oho, to še ni vse. ko sem danes prisluškovala učiteljem v zbornici, sem izvedela, da gre prof. benson na porodniški dopust. porodniški dopust, dragi moji. in o tem sem vam morala poročati. kajti, dragi moj nathan, čas je za nakup pleničk. dojenček je na poti.
dragi moji, to je za danes vse,
xoxo, always your honest N.A.T
Nazaj na vrh Go down
nathan sebastien hunter
professor hogw
professor hogw
nathan sebastien hunter


Število prispevkov : 12
Reputation : 0
Join date : 17/06/2013
Age : 37

the N.A.T. club Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: the N.A.T. club   the N.A.T. club EmptyPon Jun 24, 2013 6:23 am


    ime in priimek:Nathan Sebastien Hunter



    dom: profesor
    zakaj se želim pridružiti N.A.T klubu:kdo si ne želi? kdo si ne želi na glas (in anonimno) povedati svojega mnenja na glas in se ob tem posmehovati iz ostalih (po mojem mnenju) ne pomembnih ljudi, ki se (predolgih9 10 mesecev prekladajo iz ene učilnice v drugo in ob tem hudo "jamrajo", kako hudo jim je. rad bi, da tudi študenti (predvsem moški) izvejo, kaj si o njih misli kratkobesedni profesor umetnosti.   
    primer novice (od 150-400 besed, poljubna tema):



(OSMRTNA) LAŽ ALI RESNICA2    ?
Lahko verjamete, da je vedno zdrava Drznvraanska študentka in predstavnica doma Elizabeth Lewis zbolela? Jaz ne morem. Ona, ki je vedno skakljala po hodnikih in se veselo odgovarjala profesorjem. Ne, ona zagotovo ni bolna! In izgleda, da nisem edini na tej šoli, ki se ne strinja s trditvijo o bolnici. Po nešem štabu (N.A.T. kluba) se širijo govorice, da naj bi si ljubka Drznvraanka sodila, kar sama. Saj veste, kaj to pomeni? Naj bi sama na sebi izvedla kletev smrti. Njeno truplo, naj bi prve opazile žrtvnine najboljše prijateljice, te pa naj bi truplo skrile v njeno prečudovito pozlačeno omaro. Takrat, naj bi si izmislile to o bolezni.  Ampak, največje težave so prišle, ko je začelo truplo (kot vsako) zaudarjati in so neprijeten  vonj zavohali tudi radovadni fantje iz sosdenje spalnice. Ali Drznvraan nekaj prekriva svoji predstojnici in vsem na Bradavičarki? Je bil to res samomor ali jo je nekdo hotel pokončati? Vse, kar izvemo vam takoj sporočimo. Ampak ne pozabite, Bradavičarka ni več varna (vsaj pred skrivnostmi)! Mi vemo vse! 
Se beremo! Vaš xoxo N.A.T.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





the N.A.T. club Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: the N.A.T. club   the N.A.T. club Empty

Nazaj na vrh Go down
 
the N.A.T. club
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» the N.A.T. club

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: misery sure loves company :: never leave the past behind-
Pojdi na: