wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 vprašanja

Go down 
+3
emeline bellamy
sapphire ilves
THE RULER
7 posters
AvtorSporočilo
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: vprašanja   vprašanja EmptySob Nov 17, 2012 5:50 am



VPRAŠANJA
    Vam kakšna informacija ni popolnoma logična? Ne najdete podatka o neki stvari, ki se vam zdi pomembna? Ali pa bi se radi samo o nečem prepričali? Če ste na kakšno izmed zgornjih vprašanj odgovorili z DA, ste vsekakor prišli na pravi kraj.

Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
sapphire ilves
durmstrang prefect
durmstrang prefect
sapphire ilves


Število prispevkov : 40
Reputation : 1
Join date : 02/12/2012

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyPet Maj 10, 2013 3:37 am

mene samo zanima, če zdej lahko sploh pišemo v rpg predel foruma, al forum še ni dokončan?(:
Nazaj na vrh Go down
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyPet Maj 10, 2013 3:45 am

zaenkrat forum še ni dokončan, odprtje bo pa v bistvu šele čez kakšen mesec, ko bova imeli jaz in rumplestinskin dejansko dovolj časa za ukvarjanje z njim :p. tako, da bo treba nekaj časa še počakati...
Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
emeline bellamy
beauxbatons
beauxbatons
emeline bellamy


Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 13/05/2013

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyČet Maj 16, 2013 8:20 am

    question number two :3 glede N.A.T kluba - je to za prijavo samo učencem bradavičarke ali tudi drugih dveh šol?
Nazaj na vrh Go down
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyČet Maj 16, 2013 8:23 am

tudi drugih dveh šol :p.
Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
emeline bellamy
beauxbatons
beauxbatons
emeline bellamy


Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 13/05/2013

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyČet Maj 16, 2013 8:25 am

    super =) hvala za hiter odgovor,
Nazaj na vrh Go down
mona deravenel
slytherin prefect
slytherin prefect
mona deravenel


Število prispevkov : 42
Reputation : 1
Join date : 16/01/2013
Age : 28

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyPet Maj 17, 2013 11:59 pm

eno vprašanje. emeline je poslala prijavnico za N.A.T klub, torej za predstavnike študentov in quidditch ekipe tudi že lahko?
Nazaj na vrh Go down
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptySob Maj 18, 2013 12:33 am

lahko ja.
Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
mona deravenel
slytherin prefect
slytherin prefect
mona deravenel


Število prispevkov : 42
Reputation : 1
Join date : 16/01/2013
Age : 28

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptySob Maj 18, 2013 12:37 am

okej, hvala za odgovor (;
Nazaj na vrh Go down
flow
Gost




vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyNed Maj 26, 2013 1:39 am

kdaj bomo lahko začeli pisati v rpg predel? Smile
Nazaj na vrh Go down
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyNed Maj 26, 2013 1:42 am

    potem, ko bo forum enkrat odprt - planirano za 10 junij :p.
Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
flow.
Gost




vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyPon Maj 27, 2013 1:46 am

no, mislim. saj vem, da z adminko še nimata veliko časa, tudi jaz ga nimam, ampak vseeno se mi zdi, da bi bilo bolje če bi začeli že pisati. če ne drugega že zato, da člani ne izgubijo zanimanja Smile
Nazaj na vrh Go down
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyPon Maj 27, 2013 2:01 am

po eni strani je to popolnoma res, vendar pa po mojih izkušnjah večina forumov propade, če se admini nimajo časa ukvarjati z njimi - in tu je še dejstvo da so vsi ostali enako zaposleni kot midve :p. tako da resnično nameravava počakati, da bova imeli čas za vse skupaj + še nekaj stvari je treba dokončati pred ponovnim odprtjem, so...
Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
niall stone
durmstrang prefect
durmstrang prefect
niall stone


Število prispevkov : 36
Reputation : 0
Join date : 10/06/2013

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyTor Jun 11, 2013 1:54 am

mene pa zanima kdaj bomo lahko v naši ladji dobil spalnice? Razz
Nazaj na vrh Go down
niall stone
durmstrang prefect
durmstrang prefect
niall stone


Število prispevkov : 36
Reputation : 0
Join date : 10/06/2013

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyTor Jun 11, 2013 1:58 am

in še eno vprašanje:
dobro bi bilo če bi imeli tudi drugi dve šoli svoje predstavnike (ali vodje) študentov ali pa vsaj Q ekipo. nwm sam predlagam
Nazaj na vrh Go down
rumplestinskin
admin
admin
rumplestinskin


Število prispevkov : 211
Reputation : 0
Join date : 04/03/2013

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyTor Jun 11, 2013 2:34 am

    sicer bi lahko zgornji post edital in dopisal vprašanje (;
    drugi dve šoli nimata quidditcha, zato bi to bilo nepotrebno.
    sicer pa spalnice dobite v kratkem, glede predstavnikov pa bomo še videli.
Nazaj na vrh Go down
akiva van lydon
ravenclaw prefect
ravenclaw prefect
akiva van lydon


Število prispevkov : 27
Reputation : 4
Join date : 27/11/2012

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyTor Jun 11, 2013 5:46 am

    da drugi dve šoli nimata qiudditcha? well, ne poznam slovenskega imena za tegale dečka ampak v ognjenem kelihu srečamo durmstrangovca viktorja kruma (if you remember, he had a little crush on hermiona) in je bil a badass igralec quidditcha (;
Nazaj na vrh Go down
niall stone
durmstrang prefect
durmstrang prefect
niall stone


Število prispevkov : 36
Reputation : 0
Join date : 10/06/2013

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyTor Jun 11, 2013 5:58 am

ja se strinjam
sam a ni tam v ruski ekipi? nwm glih ker mi gre 4. del na bruhanje (pač mi ni fajni)
mene pa zanima, kdaj pač lahko študenti iz drugih šol "pridemo" na Bradavičarko?
Nazaj na vrh Go down
rumplestinskin
admin
admin
rumplestinskin


Število prispevkov : 211
Reputation : 0
Join date : 04/03/2013

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyTor Jun 11, 2013 5:59 am

    točno -.- sem popolnoma pozabila - in hvala, da si me na napako opozorila Wink
    bom napisala glavni adminki, pa bomo videli, čeprav je tema že itak nekakšne igre oz. t. turnir, ampak bomo videli, morda boste laho pričakovali tudi quidditch. Smile
Nazaj na vrh Go down
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja EmptyTor Jun 11, 2013 6:39 am

bog ste popisali tole temo v nekaj urah moje odsotnosti :p. torej, se povsem strinjam s tem, da bi imeli tudi drugi dve šoli lahko predstavnike - bom poskrbela za to asap. in res je tudi, da drugi dve šoli imata quidditch, vendar pa je zadeva v tem, da so na hogwarts prišli samo šesti in sedmi letniki - torej tisti, ki lahko sodelujejo na turnirju. ampak če je vaša želja tako velika, lahko vpeljemo tudi to. glede zadnjega dela pa; planirano je bilo, da bi prišli že s prvim septembrom, tako da lahko kar veselo pišete po gradu in njegovi okolici. upam, da sem vse dovolj nazorno razložila :p.
Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
Sponsored content





vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: vprašanja   vprašanja Empty

Nazaj na vrh Go down
 
vprašanja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» vprašanja

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: life always dumps something in your lap :: can see no way, can see-
Pojdi na: