wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 never let me go

Go down 
AvtorSporočilo
cassady cassie crystal
beauxbatons
beauxbatons
cassady cassie crystal


Število prispevkov : 10
Reputation : 0
Join date : 28/06/2013

never let me go Empty
ObjavljaNaslov sporočila: never let me go   never let me go EmptyNed Jun 30, 2013 8:14 am

never let me go




never let me go Untitled-18clm

Dobrodošli v mestu Johnsonwood !
Če mislite, da ste prišli v popolnoma navadno ljubko mestece z navadnimi meščani, ki imajo le nekaj " umazanih " skrivnosti, vas lahko globoko razočaramo. Potem predlagamo, da se preselite v Rosewood ali Manhattan, saj je že samo mesto dovolj velika skrivnost.



Čeprav navzven popolnoma navadno mesto boste v tem mestu našli bitja, ki varujejo svet in tista, ki ga uničujejo. In tukaj ni zgodbe o vampirjih in prelepem Edwardu, tukaj se skriva več krute realnosti, kot bi si lahko predstavljali. Bitja so bila ustvarjena izpod rok dvanajstih čarovnikov in ustvarili so

angele tiste, ki varujejo ljudi pred zlom in učijo mlade lovce na bitja.
volkodlake tiste, ki neznajo kontrolirati samihsebe in istočasno se borijo za preživetje.
čarovnike tisti, ki so ustvarili nadnaravni svet
in na koncu ostanejo še nedolžni ljudje in lovci, ki jih skušajo zaščititi pred vsemi temi bitiji.

Ker vsaka magija zahteva svojo ceno in narava ravnovesje v svetu so bili ustvarjeni skupni nasprotniki demoni, ki po vseh stoletjih še vedno niso bili uničeni.

home ☪✡☪ rules ☪✡☪ cannons
Nazaj na vrh Go down
 
never let me go
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: there's darkness ahead and there's darkness behind :: i like to keep my issues strong :: oglaševanje-
Pojdi na: