wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 morgan blache delaney

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
morgan delaney
ravenclaw
ravenclaw
morgan delaney


Število prispevkov : 19
Reputation : 0
Join date : 17/06/2013

morgan blache delaney Empty
ObjavljaNaslov sporočila: morgan blache delaney   morgan blache delaney EmptyPon Jun 17, 2013 3:50 am

MORGAN
BLANCHE
DELANEY
SIXTEEN
HOGWARTS
KATIE MCGRATH

sometimes you've got to do what you think is right and damn the consequences  
morgan
Celotno otroštvo sem preživela na Bradavičarki, kar le redkokateremu otroku uspe, da je na Bradavičarski šoli še pred svojim štirinajstem rojstnem dnevu. A res je tako, sem otrok Bradavičarke, saj je moje poreklo neznano. Ravnatelj in še par profesorjev me je kot dojenčka našlo pred pragom mogočnega gradu, zapuščeno, brez družine, brez vsakršnega sporočila. A šola me je vzela pod svoje okrilje, nekako skrbela zame, da sem potem lahko zrasla v dekle, kakršno sem sedaj.

Lahko bi dejali, da je moje otroštvo bilo kljub temu, da nisem nikoli videla staršev, kar prijetno. Imela sem ta privilegij, da sem se lahko podila po gradu še pred samim začetkom mojega šolanja. Spoprijateljila sem se z vilinci v kuhinji in z duhovi, praktično pa nisem imela nobenega "normalnega" prijatelja, saj sem bila venomer obdana z nadnaravnimi bitji. Šele ko se je moje šolanje začelo, sem spoznala nekaj prijateljev, ki so izredno začudeni nad tem, da Bradavičarko poznam kot lastno pest. Kakorkoli, na začetku sem bila precej odtujena od ostalih - saj veste, dejansko sem se prvič družila z ljudmi enake starosti, kar me je navdajalo s precejšnjim strahom. Nato sem se kmalu vključila v družbo in pridno plezala po lestvici navzgor. Nikoli ne bom dejala, da sem perfektna, saj sem do ljudi lahko precej hladna, precej dobro pa izrabljam tudi lastno inteligenco. Sem mojstrica manipuliranja in vedno želim dobiti tisto kar hočem. Kljub temu nisem pristala v spolzgadu, dejansko bi lahko dejala, da je Klobuk v meni videl iskrico dobrega, mogoče pa je videl le, da sem precej nadarjena čarovnica, ki svojih potencialov ne bi mogla dokončno razviti v domu zvitih kač. 

Pred kratkim sem na šolo dobila pismo z naslednjim sporočilom: "Draga gospodična Delaney. Naj vas razsvetlim, da vam je precejšen kolektiv šole lagal. Niste tako neznani, kot si to predstavljate. Vaši starši so v Azkabanu." V začetku temu pismu nisem verjela, ko pa sem vse skupaj povezala, pa je bilo jasno, da mi na šoli nekateri lažejo. Torej le nisem navadna sirota, ampak nekaj posebnega. Kaj je tako posebnega na meni, pa moram še ugotoviti. V drugem letu šolanja sem dejansko zvedela, da sem tudi luskust. Kako za vraga pa potem nisem prišla v Spolzgad? Niso bili vsi znani luskusti v Spolzgadu? Vse skupaj me je navdalo še z večjo zmedo.

In da malo zavrtim nazaj, izvedeli boste še nekaj o meni. Magijo naravnost obožujem, obožujem namreč vse kar je sploh z njo povezano. Veliko ljudi mi pravi, da sem precej inteligentna, včasih nekoliko odmaknjena, a v ta pravi družbi izjemno zgovorna. Na šoli sem tudi izjemno priljubljena, čeprav imam samo manjši krog prijateljev, katerim lahko zaupam. V življenju želim marsikaj doseči, čeprav cilja še nimam zadanega. Za začetek je moj cilj uspešen zaključek šolskega leta. Dejansko pa se bojim izstopiti iz Bradavičarke, saj sveta okoli sebe še nisem obiskala. Sem tudi oseba polna želja, da bi ugotovila iz kod sploh izhaja in zakaj se določene stvari dogajajo samo meni. Ampak očitno je do tam še dolga pot.
@SUNSHINE, 18, NATALIE ARCHER
Nazaj na vrh Go down
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

morgan blache delaney Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: morgan blache delaney   morgan blache delaney EmptyTor Jun 18, 2013 3:13 am

morgan blache delaney Untitled-5
Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
 
morgan blache delaney
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: misery sure loves company :: the ghouls come out to play :: sprejeti opisi :: hogwarts-
Pojdi na: