wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 katerina nikolaev

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
katerina nikolaeva
auror
auror
katerina nikolaeva


Število prispevkov : 19
Reputation : 0
Join date : 12/06/2013

katerina nikolaev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: katerina nikolaev   katerina nikolaev EmptySre Jun 12, 2013 6:57 am

KATERINA
SOFIA
NIKOLAEV
NINETEEN
HOGWARTS
AUROR
ZOEY DEUTCH

Will you still love me when I'm no longer young and beautiful.
katerina
ne. pravzaprav vam ne bom nakladala zgodbe o deklici, ki je bila od začetka tako sladka in naivna, da si se skoraj stopil. a jo je potem veliko, zlobno, življenje postavilo na realna tla s travmatično izkušnjo in sedaj se skriva za nekakšno masko. niti slučajno. če želite poslušati o tem si poiščite koga drugega. sama sem bila namreč povsem drugačna, čeprav moram priznati, da je lahko zaslediti nekaj podobnosti med tistimi dekleti in mano. no, kakorkoli. rodila sem se v bolgariji. v sofiji. pred skoraj točno 19 leti. toda na tisti kraj me veže le ime. skoraj ničesar se ne spomnim, kajti kmalu smo se preselili v anglijo in obiskovala sem bradavičarko. ampak to niti ni toliko pomembno. bolj pomembno je omeniti, da sem že kot majhna deklica posedala za knjigami in preko njihovega roba previdno strmela v svet. nekako se mi je zdelo, da ljudje niso vsi taki, kot se ti z nasmehom predstavijo. zatorej sem se odločila, da bom raje iz strani opazovala. nisem se rinila v družbo, a sem vseeno imela prijatelje. nismo bili bogati, a sem bila vseeno princeska. svojevrstna. no vzgajana že ne tako, pač pa sem imela vse tipične lastnosti nekakšne princese. skoraj pretirano ambicioznost, odločnost in pogled, ki je osvajal. in moram povedati, da se mi je moja odločitev, da bom svet raje opazovala zelo obrestovala. kljub temu, da se sama nisem vpletala v preveč družabno življenje, sem imela bližnje prijatelje, ki so se. in videla sem, da knjige ne lažejo. ljudje so bili pokvarjeni. tako sem vedela, da moram biti previdna. morda sem se kazala kot družabna, a razkrila se nisem nikomur. kraljica spletk na šoli, za kateor ni nihče nikoli posumil, da bi lahko prav ona stala za tem. v aurorski poklic me je vleklo že od nekdaj. zdaj, ko sem se končno prepričala o nepravičnosti sveta, sem se lahko prepustila avanturam, ki so me že od nekdaj vabile. je pa tudi res, da moram priznati, da se tudi sama skrivam za masko. navzven prijazna in navidez odprta ampak znotraj kraljica manipuliranja, ki bi za svoje cilje šla preko trupel. ampak se tega ne sramujem. vsak ima slabe lastnosti. kaj pa strahovi? še niste ugotovili? potem pa podrobno še enkrat preberite opis.
KATE, 14, /


Nazadnje urejal/a katerina nikolaev Sre Jun 12, 2013 7:01 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

katerina nikolaev Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: katerina nikolaev   katerina nikolaev EmptySre Jun 12, 2013 7:00 am

katerina nikolaev Udfhdfhntitled-5
Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
 
katerina nikolaev
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: misery sure loves company :: the ghouls come out to play :: sprejeti opisi :: hogwarts-
Pojdi na: