wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 sebastian de grey

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
sebastian de grey
gryffindor
gryffindor
sebastian de grey


Število prispevkov : 27
Reputation : 1
Join date : 24/05/2013

sebastian de grey Empty
ObjavljaNaslov sporočila: sebastian de grey   sebastian de grey EmptyPon Maj 27, 2013 4:08 am

SEBASTIAN
RYAN
DE GREY
SEVENTEEN
HOGWARTS
BENJAMIN EIDEM

i've been roaming around, always looking down and all i see, painted faces fill the places i can't reach, you know that i could use somebody, you know that i could use somebody.
sebastian


njegova mati, erin de grey; oh, sebastian. moj mali srček. veste, je eden izmed tistih fantov, ki pomaga starkam čez cesto in jih potem pospremi kar do njihovega stanovanja. vedno je naredil vse, kar sem ga prosila, brez ugovarjanja. pa kako je pogumen! že ko je bil majhen je naši stari sosedi reševal mačke z dreves. sicer je res trmast kot osel, ampak brez trme ne bi prišel tako daleč, kot je. v šoli je odličen že od nekdaj, povrhu vsega pa je še eden izmed najboljših mladih športnikov, kar jih poznam. mislim, saj jih ne poznam tako veliko, ampak prepričana sem, da je verjetno najboljši od vseh v njegovi ekipi. res je pravi gryfondomovec!
ampak veste, njegov oče je umrl pred letom dni. nikoli si nista bila blizu, namreč, moj mož je veliko potoval. včasih je odšel tudi za več kot mesec dni - "čarovniške zadeve, erin," mi je vedno govoril - in zelo verjetno je bil to vzrok za njuno odtujitev. ampak vseeno, človek bi pričakoval nekaj več čustev, ko sem mu povedala, da je njegov oče umrl. in veste kaj je naredil on? samo skomignil je z rameni in zamrmral nekaj o tem, da je tako bolje za vse. da je tako bolje za vse! *bruhne v jok*

njegov bratranec, colin de grey; sebastian to, sebastian tisto. vsi ga hvalijo čez in čez in ga kujejo v zvezde. še posebej moja mati. včasih imam občutek da je njen sin sebastian in ne jaz. samo čakam, da me bo spodila od hiše in si prisvojila mojega bratranca. veste, fora je v tem da so si najini starši grozno blizu in potem pričakujejo takšno bližino tudi med nama. zdaj pa mi povejte, kako bi lahko imel rad nekoga, s katerim me moji lastni starši primerjajo vsak dan? "oh, carl, veš, sebastian je že v šestem letniku, pa ima še vedno več kot odlične ocene! colin, vidiš, lahko bi se kaj naučil od svojega bratranca. oh, carl dragec, sebastian je danes zmagal v tisti njegovi košarki. zaradi njega bo njihov dom zmagal! oh, colin, zakaj se tudi ti ne ukvarjaš s kakšnim športom? carl, carl, veš kako prikupno dekle ima sebastian? tak cukrček je. joj, colin, zakaj si tudi ti ne najdeš kakšnega dekleta?" vsi mislijo da je popoln in brezmadežen in ne vem kaj še vse, ampak da ne boste mislili da je to res, da je takšen že po naravi. o, ne. sicer ne vem kaj počenja vsak mesec tam doli v njihovi kleti, ampak zagotovo nekaj, zaradi česar je takšen, kakršen je.

njegova bivša, amelia vancelot; sebastian de grey je kralj prascev. hodila sva mogoče mesec ali dva, dovolj da sem spoznala njega in njegovo mati - njegov oče naj bi bil eden glavnih na ministrstvu in naj bi zaradi tega neprestano potoval, ampak ko je moj oče, ki je, mimogrede eden najboljših aurorjev kar jih premore velika britanija, povprašal po sebastianovem očetu, so rekli da to ime slišijo prvič. prekleto čudno, vam povem. sebastianova mati je sicer v redu ženska, ampak nekoliko preveč ceni svojega groznega sina. mislim, saj je hud in pameten in dober športnik in vse, ampak večjega ženskarja svet še ni videl. konec najini zvezi sem naredila jaz, ko sem ga našla v moji lastni postelji z eno mojih najboljših prijateljic iz drugega doma. in namesto da bi skočil iz postelje in me na kolenih prosil odpuščanja ali kaj podobnega, se je le zasmejal in mi ponudil cigaret, rekoč, "daj ljubica, pomiri se. ni tako hudo, kot zgleda." in potem ga vidim - še teden dni ni minil odkar sva se razšla - kako se v kotu naše skupne sobe mečka z neko xy punco. mislim HALO?

njegov profesor, emycus vance; sebastian je v redu dečko. pameten ko hudič, pa kako iznajdljiv. pa še neverjetno prebrisan, veste. sam mi je povedal, da je kriv za večino vragolij, ki se zgodijo v tem gradu in da ga še vedno čudi, kako ga niso pogruntali. sam mislim, da je to zaradi njegove neizmerne karizmatičnosti in očarljivosti. da že dolgo vedo, ampak jih je nekako ovil okoli prsta.
oh ja, se je že zgodilo da je zamudil rok za kakšno nalogo, ampak potem ti tako lepo popiha na dušico, da mu moraš dati še eno priložnost. mislim, če bi bil to kakšen drug učenec mu je ne bi dal, ampak pri sebastianu si lahko prepričan da bo na koncu naredil vse lepo in prav. pa veste kako dober je na metli? to kar gledaš kako šiba okoli po igrišču in 'trese gole'. se pa kdaj zbojim za tistega, ki ga razjezi. veste, je dokaj nagle jeze zaradi tiste njegove volkodlačje nadlogice. niste vedeli tega? oh, pa kaj ni očitno? saj vsak mesec v času polne lune zgine za nekaj dni in se potem vrne ves popraskan in poln modric. da je to zaradi treninga? tako priden pa spet ni! dajte no! niste opazili niti tega da sumljivo veliko časa preživi pri profesorju čarobnih napojev? in to ravno preden izgine, veste. ja, ja. to svojo težavico sicer izredno dobro skriva, priznam. sam sem potreboval kar nekaj časa, da sem tole spravil skupaj, o ja...

sebastian de grey; dosegam cilje, ki jih je zame začrtala moja mati, hkrati pa se spopadam s prekletstvom katerega je name obesil moj lasten oče. da lahko za kratek čas pozabim na stare brazgotine, ki me še vedno skelijo, sem razvil nekaj obsesij na katere nisem ravno ponosen. so pač nujno zlo. nekateri me ljubijo in nekateri me sovražijo. tretjega ni.

NINA, 15, gorgeous forum :3
Nazaj na vrh Go down
THE RULER
admin
admin
THE RULER


Število prispevkov : 477
Reputation : 3
Join date : 13/11/2012

sebastian de grey Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: sebastian de grey   sebastian de grey EmptyPon Maj 27, 2013 4:18 am

sebastian de grey Unllltitled-5
Nazaj na vrh Go down
https://waveringshadows.slovenianforum.com
 
sebastian de grey
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: misery sure loves company :: the ghouls come out to play :: sprejeti opisi :: hogwarts-
Pojdi na: