wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 chat

Go down 
+13
THE RULER
katerina nikolaeva
kenzi p. belova
elleon washington
lenora mills
sebastian de grey
lucia kasedya nocturna
niall stone
karou rocher
victoria edevane
natalie vivienne archer
millenia park
rumplestinskin
17 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
natalie vivienne archer
gryffindor
gryffindor
natalie vivienne archer


Število prispevkov : 55
Reputation : 0
Join date : 28/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 7:35 am

jst pa gledam supernatural, pa the vampire diaries, čeprou je bla tale 4. sezona čist polom. se najde kje umes še pretty little liars. drugače sm pa gledala še gossip girl, oh i can't believe it over:(
Nazaj na vrh Go down
victoria edevane
slytherin
slytherin
victoria edevane


Število prispevkov : 116
Reputation : 10
Join date : 08/01/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 7:51 am

se strinjam, 4 serija je bila totalen polom, tako da je v bistvu sploh nisem pogledala do konca -.- . drugače pa gledam še grimm, supernatural, pretty little liars, once upon a time, arrow, awkward, teen wolf, da vinci's demons in pa game of thrones :p.
Nazaj na vrh Go down
natalie vivienne archer
gryffindor
gryffindor
natalie vivienne archer


Število prispevkov : 55
Reputation : 0
Join date : 28/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 8:02 am

oh ja akwards sm pozabla in seveda the game of thrones:3 drugače pa se tale da vinci's demons nekaj fajn sliši, a se splača gledat?Razz
Nazaj na vrh Go down
victoria edevane
slytherin
slytherin
victoria edevane


Število prispevkov : 116
Reputation : 10
Join date : 08/01/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 8:05 am

mhm, tematika je sicer bolj temačna, ampak če ti je game of thrones všeč, ti bodo da vinci's demons po vsej verjetnosti tudi. vsaj jaz sem že čisto obsedena :p.
Nazaj na vrh Go down
natalie vivienne archer
gryffindor
gryffindor
natalie vivienne archer


Število prispevkov : 55
Reputation : 0
Join date : 28/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 8:09 am

oh great, očitno bo partis al pa piratebay spet trpel:P
Nazaj na vrh Go down
millenia park
slytherin
slytherin
millenia park


Število prispevkov : 55
Reputation : 2
Join date : 15/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 8:18 am

    serije huh? game of thrones has my heart. potem so tukaj še the borgias omfg i can't believe it's over. rada sem mela tudi tudorje, če je kdo gledal (freaking natalie dormer), nekako me je pritegnila tudi orphan black, P: teen wolf sem gledala nekaj, mislim da dve sezoni, pol sem nehala, same with pll in gossip girl. da vinci's demons, hm, to morem prečekirat ;D
Nazaj na vrh Go down
karou rocher
slytherin
slytherin
karou rocher


Število prispevkov : 126
Reputation : 21
Join date : 07/02/2013
Age : 26
Kraj : from new zealand

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 8:29 am

    serije.. once upon a time, the big bang theory. včasih pogledam kakšen del the vampire diaries, ampak nakladajo z vsem skupaj -.- sem pa gledala game of thrones, vendar sem naenkrat nehala, pa tudi pll sem gledala, ampak mi je bilo bedno :p
Nazaj na vrh Go down
sebastian de grey
gryffindor
gryffindor
sebastian de grey


Število prispevkov : 27
Reputation : 1
Join date : 24/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 8:45 am

no, če se gremo že naštevanja so tukaj še game of thrones (poleg tega da sem orebrala že vse knjige, hihi ^^), the vampire diaries, himym, pll, supernatural, sherlock, ouat, doctor who, elementary, the tudors, downton abbey, friends, gg, teen wolf in bi bilo možno da se najde še kaj.

drugače pa ja, tale tvd je res že neumen. vsi imajo dvojnike, njihova srednja šola očitna pusti maturirat tudi dijakom, ki jih ni bilo v šolo že pol leta ipd. me pa zanima kakšna bo serija the originals. zna bit zanimivo, čeprav je po mojem mnenje, s tistim dojenčkom šla julie plec majčkeno čez mejo.
Nazaj na vrh Go down
victoria edevane
slytherin
slytherin
victoria edevane


Število prispevkov : 116
Reputation : 10
Join date : 08/01/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 8:50 am

hm, jaz sem si ravno priskrbela vse knjige in se zaobljubila, da ne bom gledala tretje sezone dokler jih ne preberem :p. pa ja, ta vampire diaries v sebi nima niti najmanjšega kančka zdravega razume več - čisto pretiravanje. resnično ne vem če se bom sploh kdaj prebila do konca četrte sezone. mogoče če mi bo kdaj zelo zelo dolgčas.
Nazaj na vrh Go down
lenora mills
professor hogw
professor hogw
lenora mills


Število prispevkov : 12
Reputation : 0
Join date : 09/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 8:51 am

    ja. elena ima katherine, katherine pa tatio. i mean, wtf? ö sorry fans Wink (nisem hater ali kaj podobnega). meni je vse že pretirano. but rebekah still rules :p (karou tukaj :Đ)
Nazaj na vrh Go down
millenia park
slytherin
slytherin
millenia park


Število prispevkov : 55
Reputation : 2
Join date : 15/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 8:56 am

    no pol vidim da nisem naredila napake, da nisem šla tvd gledat, ker bi bila več kot očitno razočarana (: . victoria, glej sezono brez da bi prej knjige prebrala. ima zelo velik učinek na tiste, ki niso prebrali knjige, je pa tudi res da sama sem vedela kaj se bo zgodilo, pa me je prav tako pretreslo v seriji P: ampak je pa tudi res, da ali prebereš, ali gledaš, šokira te vseeno ^.^
Nazaj na vrh Go down
victoria edevane
slytherin
slytherin
victoria edevane


Število prispevkov : 116
Reputation : 10
Join date : 08/01/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 9:08 am

zadeva je v tem, da bi res rada prebrala knjige, ampak mi je totalno jasno, da se ne bom nikoli spravila k branju, če začnem s tretjo sezono :p. se zelo težko zadržujem, believe me.
Nazaj na vrh Go down
millenia park
slytherin
slytherin
millenia park


Število prispevkov : 55
Reputation : 2
Join date : 15/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 9:12 am

    hihi, sej zdele bo poletje in bo čas za branje, P: čeprav jaz ne vem kako bom, imam namen it k fantu za 3 mesece, tako da bom verjetno zamotena s čim drugim Razz

    ok, eno vprašanje. mam v mislih začrtanega mr. professor or astronomy. kakšne ideje za face claims? *-*
Nazaj na vrh Go down
karou rocher
slytherin
slytherin
karou rocher


Število prispevkov : 126
Reputation : 21
Join date : 07/02/2013
Age : 26
Kraj : from new zealand

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 9:17 am

    oh, i would go with andrei andrei :$ ali pa.. ian somerhalder, chace crawford, tom felton, aaron johnson.. še naštevam? ;3
Nazaj na vrh Go down
millenia park
slytherin
slytherin
millenia park


Število prispevkov : 55
Reputation : 2
Join date : 15/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 9:22 am

    freaking hell, ura je pol 12 in me je skorej kap, ko sem videla taprvo opcijo, ki si mi jo dala. i'll probably take him. i'll most likely take him. he's perfect for what i want. *-* thank youuu <3
Nazaj na vrh Go down
lenora mills
professor hogw
professor hogw
lenora mills


Število prispevkov : 12
Reputation : 0
Join date : 09/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 9:27 am

    i'm glad you like it :3
Nazaj na vrh Go down
elleon washington

elleon washington


Število prispevkov : 2
Reputation : 0
Join date : 11/06/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 9:31 am

    well ofc i do *-*. ok, zdaj grem pa spat. lahko noč vsi <3333
Nazaj na vrh Go down
lenora mills
professor hogw
professor hogw
lenora mills


Število prispevkov : 12
Reputation : 0
Join date : 09/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 9:36 am

    night honey ;3 jaz pišem nalogo šele zdaj *smart me -.-*
Nazaj na vrh Go down
victoria edevane
slytherin
slytherin
victoria edevane


Število prispevkov : 116
Reputation : 10
Join date : 08/01/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptyTor Jun 11, 2013 10:52 pm

    naloga? si pa pridna, jaz sem jo nehala delati že tam nekje v novembru :p - i know i'm very very lazy. kot dokaz lahko priložim tudi dejstvo, da sem šla danes iz šole ob desetih, čeprav imam zobozdravnika šele ob enih :p. preprosto se mi ni dalo ubadati s tisto neumno slovensko slovnico.
Nazaj na vrh Go down
sebastian de grey
gryffindor
gryffindor
sebastian de grey


Število prispevkov : 27
Reputation : 1
Join date : 24/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptySre Jun 12, 2013 3:12 am

pfff, js naloge ne delam že od sredine oktobra. sej zdej morm pa vse nadoknadit, k se je profesorca sprdnla da nam jih bo pobrala pa ocenla -.-

also, tudi jaz se odločam za še en lik in se odločam med evanom petersom in aaronom johnsonom, ugh.
Nazaj na vrh Go down
victoria edevane
slytherin
slytherin
victoria edevane


Število prispevkov : 116
Reputation : 10
Join date : 08/01/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptySre Jun 12, 2013 3:24 am

smola :p. nam jih pa sproti gleda in beleži kdo je brez, potem pa to naša razredničarka veselo razkazuje na govorilnih -.- skoraj sem ostala brez računalnika zaradi tega. mhm, težka izbira, ampak jaz bi po vsej verjetnosti vseeno izbrala aarona - razen če bo tvoj lik zelo zafustriran :p.
Nazaj na vrh Go down
natalie vivienne archer
gryffindor
gryffindor
natalie vivienne archer


Število prispevkov : 55
Reputation : 0
Join date : 28/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptySre Jun 12, 2013 4:00 am

Aaron!:3 in da si že zdej rezerviram: i must have a piece of him xD
Nazaj na vrh Go down
niall stone
durmstrang prefect
durmstrang prefect
niall stone


Število prispevkov : 36
Reputation : 0
Join date : 10/06/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptySre Jun 12, 2013 4:52 am

a ma kdo kako idejo za žensko fc?
Nazaj na vrh Go down
kenzi p. belova
durmstrang
durmstrang
kenzi p. belova


Število prispevkov : 24
Reputation : 1
Join date : 04/05/2013
Kraj : *trun around*

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptySre Jun 12, 2013 4:57 am

    aaron is must be, honey! damn, he's just so awesome ;3 but it depends on the character, so yes.

    niall: povej barvo las, pa bomo videli kaj imamo na razpolago (;
Nazaj na vrh Go down
sebastian de grey
gryffindor
gryffindor
sebastian de grey


Število prispevkov : 27
Reputation : 1
Join date : 24/05/2013

chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 EmptySre Jun 12, 2013 5:29 am

hihi :3 well, you're all right darlings. sicer pa v vsakem primeru ne bo prišel na forum še vsaj dva dni, tako da imam čas za razmislek. also, ne zamerim če si ga bi kdo rad prisvojil :3 ampak potem je možnost da bo gor prišel še en ženski lik, because yes, aaron is a very handsome lad <3

in jah, pri nas nej bi drugače tudi pobirala sproti, ampak nazadnje je ene par sošolcem pobrala zvezke na začetku januarja, so yeah.
poleg tega pa še nisem sigurna ali sem popravla tole matematiko danes ali ne in me res skrbi, ker pač res ne bi mela rada popravca :/
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





chat - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: chat   chat - Page 2 Empty

Nazaj na vrh Go down
 
chat
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: there's darkness ahead and there's darkness behind :: i like to keep my issues strong-
Pojdi na: