wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 dorothé leroy

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
dorothé leroy
beauxbatons
beauxbatons
dorothé leroy


Število prispevkov : 16
Reputation : 0
Join date : 08/05/2013

dorothé leroy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: dorothé leroy   dorothé leroy EmptyČet Maj 09, 2013 12:01 am

DOROTHÉ
BARBARA
LEROY
SIXTEEN
BEAUXBATONS
BARBARA PALVIN

“Sometimes people are beautiful. Not in looks. Not in what they say. Just in what they are.”
dorothé
predstavljam vam damo, ki ni nekaj navadnega. ta dama je nekaj posebnega. prav to je bil edini razlog, da se bomo po njenem življenju sprehodili preko tega bogatega intervjuja, ki ga boste našli v spodnjih vrsticah.

torej madame leroy, najprej vas prisrčno pozdravljam.
oh, accueil! prav tako vas tudi jaz. *nasmeh*

za nek zanimivejši začetek nam povejte, od kod prihajate. opišite svojo družino, odnose z njimi..
kot lahko sklepate ne le po mojem naglasu, prihajam iz ene in edine - francije. *nasmeh* moja družina. lahko bi jo opisali kot bogato, izvrstno in fino, ki prihaja iz tako imenovanega višjega stanu. oče ni čarovnik, vendar mama prihaja iz čistokrvne čarovniške družine. s ponosom lahko povem, da sem mešane krvi, kar me veseli. v življenju me spremlja še štiri leta starejša sestra, ob njej pa preostali sorodniki. naši odnosi so za moje pojme odlični, saj shajamo brez prepirov in se ponavadi kar strinjamo pri vsaki stvari. nima vsak sreče, da bi lahko ohranil tako dobre odnose, a jo jaz imam.

kaj vas v življenju zanima? kakšni so vaši interesi in sploh okus do ljudi, stila oblačenja in podobno?
zanima me poučevanje na bradavičarki ali pa kar tukaj, v franciji, na moji šoli. sicer pa obstajajo še mnogi drugi poklici, ki me zanimajo, a je bil ta le eden izmed njih. moj okus je raznolik. sicer okus do ljudi, ki ste ga izpostavili, zagotovo cilja na mladeniče. mirni ljudje in malo bolj fini mi nikakor ne bi škodili, saj bi v njih zagotovo našla veliko skupnega. ja, recimo, da je to moj okus do drugih. moj stil oblačenja je pisan. sicer najpogosteje nosim oblekice, kakšne balerinke in čevlje z visoko petko. v glavnem, tukaj bi lahko naštevala še in še. rada imam raznolike in prefinjene stvari, če povem v krajšem stavku.

če opažam po okusu, ste precej prefinjena mlada dama, ali se le motim? potem opišite ta karakter, ki zveni naravnost zanimivo.
najprej se naj zahvalim za to pohvalo glede karakterja. sama prištevam pod prefinjenost nekakšno natančnost, točnost in odločnost. prav tako sama iz svojih izkušenj vem, da želim vse kot iz škatlice - kot primer vzamimo pospravljeno omaro ali sobo ali pa pravilno in natančno zložen jedilni pribor na mizi. prav tako želim, da se ljudje zgledujejo po meni in sledijo temu karakterju. sama pa menim, da je takšnih ljudi vedno manj - ki bi bili bolj fini - kar me žalosti, a ob enem preseneča, da sem ena teh, ki nas je manj.

zanimivo, kot sem že povedal. kaj pa vaše otroštvo?
se strinjam. *prikima* moje otroštvo je bilo naravnost fascinantno. zjutraj sem se prebudila, že me je ob postelji pričakala služkinja s pladnjem, polnim dobrot. kasneje me je vedno čakal učitelj iz bunkeljske šole, ki me je poučeval kar na domu - ponavadi je bilo to v temni knjižnici, kjer sem rada tratila svoj dolgčas. kosilo je bilo obilno. na mizi so me pričakali krožniki, pribor, sama sem povedala, kaj želim videti na krožniku, kar se je tudi zgodilo. če sem rekla, da želim kos kruha, so mi v hipu dali kos kruha. zdi se mi, da sem v družini veljala kot majhna krasljična. in seveda, z mojo sestro ni bilo nikoli prav nič drugače. bili sva mladi razvajenki, ki sva uživali življenje. saj ga mora vsak otrok uživati, kajne?

če bi obiskovali bradavičarko - kateri dom bi trenutno bili?
hm, bila bi.. drznvraan ali spolzgad. zdi se mi, da bi mi tudi gryfondom ali pihpuff ugajala. izbira je res težka, saj sem ambiciozna, dokaj pametna za moje pojme, prijazna, vesela, pogumna. res se ne morem dati v noben dom. če pa bi izbirala dom.. hja, ne morem se odločiti, žal. vsak dom je preprosto čudovit. sama se ne zmenim za dom učencev in vrstnikov - glavno je, da so dobri do mene, kar jim jaz vračam.

hvala za vaš čas, ki ste si ga vzeli za intervju.
*se zasmeji* ah, je že konec? škoda, sama imam še toliko za povedati - pa kdaj drugič. nasvidenje! *se nasmehne in odide*
URSH, 4TEEN, MADELEINE
Nazaj na vrh Go down
rumplestinskin
admin
admin
rumplestinskin


Število prispevkov : 211
Reputation : 0
Join date : 04/03/2013

dorothé leroy Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: dorothé leroy   dorothé leroy EmptyPet Maj 10, 2013 12:03 am

dorothé leroy Undcfgvhbtitled-5
Nazaj na vrh Go down
 
dorothé leroy
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: misery sure loves company :: the ghouls come out to play :: sprejeti opisi :: beauxbatons-
Pojdi na: