wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 monique amelie rousseau

Go down 
AvtorSporočilo
monique rousseau
beauxbatons
beauxbatons
monique rousseau


Število prispevkov : 13
Reputation : 0
Join date : 04/05/2013

monique amelie rousseau Empty
ObjavljaNaslov sporočila: monique amelie rousseau   monique amelie rousseau EmptyPon Maj 06, 2013 3:40 am

MONIQUE
AMELIE
ROUSSEAU
SEVENTEEN
BEAUXBATONS
MONA JOHANNESSON

cause i'm only a crack in this castle of glass
monique
holly, sestra; monique levo, monique desno, monique tja, monique sem. zmešalo se mi bo če me bo mama samo še enkrat primerjala z njo; "zakaj si tako pozna. monique nikoli ne bi zamudila policijske ure." hm... nisem čisto prepričana, ampak mogoče je tako zato ker moja draga sestrica sploh ne hodi ven (za vsak primer če ste brez vsakega smisla za humor; prvi del stavka je bil sarkazem).

amelie, sestra; trditev, da je monique zlati otrok naše družine, nikakor ni napačna. ne gre toliko za njeno bistrost ter splošno nadarjenost, kot za dejstvo da ni povsem običajen človek. no, če sem popolnoma iskrena je zelo daleč od tega, hodi namreč na šolo, kjer mulci njene starosti mahajo s palico in se učijo raznih čarovniških trikov. mona trdi, da gre za pravo čarovnijo, vendar pa mi svoje trditve še nikoli ni dokazala - in jaz resnično verjamem zgolj v tisto kar vidim.

etienne, brat; moje mnenje? čarovniški gen poseduje napačen član naše družine. in ne, ne gre to, da bi bil prepričan, da sem ga jaz bolj zaslužen ali kaj podobnega. samo... mislim, da bi moral imeti tako dragocen dar nekdo, ki bi to dejansko znal izkoristiti, česar pa moja sestra po pravici povedano ni sposobna. navsezadnje ni nobena skrivnost, da mona v sebi ne skriva prav nikakršne ambicioznosti ter je hitro zadovoljna.

juliet, sošolka; monique? monique rousseau? ja, ja, seveda jo poznam. vsi jo poznajo. dekle je v bistvu blazno priljubljeno, čeprav ni videti da bi se sama tega sploh zavedala. vedno je odprta ter komunikativna, njena nesebičnost ter pripravljenost priskočiti na pomoč ob vsaki še tako majceni težavici, pa sta v nebo vpijoči.

antoine, prijatelj; ah ja, monique. zasanjena, neprizemljena dušica, ki v človeku vedno vidi le najboljše in ne zna skrivati svojih čustev. resnično, njen obraz je večino časa berljiv kot odprta knjiga. ljudje jo imajo na splošno radi, saj je komunikativna, pozorna ter prijazna in vedno pripravljena pomagati. med poukom je skrajno zbrana, njena domača naloga je zmeraj narejena in uči se sproti. kljub temu pa se ne zdi, da bi šoli dajala kakšen poseben pomen in je zelo hitro zadovoljna.

chantae, prijateljica; večino popoldnevov preživi za knjigami in glede na dejstvo, da ima še posebej rada tiste kičaste ljubezenske romane, ni nobeno presenečenje da verjame v takšne bedarije kot je recimo večna ljubezen. če še niste ugotovili; ja, dekle je blazno naivno. škoda, ščepec realističnosti v njenem karakterju in daleč bi prišla. je bistra, inteligentna ter splošno nadarjena, še posebej ko gre za slikanje - njene slike so preprosto... wau. je pa res, da ni ravno najboljša športnica - v bistvu je najbolj neroden osebek, ki ga poznam.

profesorica čarobnih napojev; monique bi na kratko opisala kot delavno, pridno ter bistro učenko, ki pa ji mogoče manjka nekaj ambicioznosti. med mojimi urami vedno zbrano sodeluje, si dela zapiske, napoji ki jih zvari pa so večinoma prava perfekcija. dekle ima resnično talent.

profesor urokov; nadarjena, vestna, delavna ter bistra. monique rousseau je na kratko učenka, ki vedno sledi pravilom ter ima zelo razvit občutek za prav in narobe. če bi bilo več ljudi podobnih njej, bi bil svet mnogo boljši kraj.
LILITH, 16, VICTORIA / MICHAIL
Nazaj na vrh Go down
 
monique amelie rousseau
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: misery sure loves company :: the ghouls come out to play :: sprejeti opisi :: beauxbatons-
Pojdi na: