wavering shadows
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall

Go down 
AvtorSporočilo
karou rocher
slytherin
slytherin
karou rocher


Število prispevkov : 126
Reputation : 21
Join date : 07/02/2013
Age : 26
Kraj : from new zealand

mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall   mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall EmptyČet Feb 07, 2013 9:55 pm

mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall
mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall Tumblr_md1v9yRIq61r5gpyso3_250mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall Tumblr_md1v9yRIq61r5gpyso4_250
kimberly dawson
16, 6th grade, rawenclaw
dolgočasni opisi se mi zdijo nepotrebni, zato se mi zdi prav, da opišem glavne lastnosti kimberly: pesimistična, pametna, vzorna, tečna, ambiciozna, nezaupljiva, glasna, natančna. kot mlajša je hotela biti v spolzgadu, zaradi tega ima še nekaj lastnosti tega doma. je ponosna drznvraanka. zaželjeni so prijatelji iz spolzgada. drugače pa se iščejo prijatelji, sovražniki, še kaj več. izpostavila bi še to, da ne rada izraža čustev, zato jo boste redko kdaj videli jokati. ponavadi je brezizrazna, če se naj tako izrazim. njena šibka točka je smrt njenega očeta - pogovori o tem itd.

*connections*


Nazadnje urejal/a kimberly dawson Čet Feb 21, 2013 7:10 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall   mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall EmptyPet Feb 08, 2013 6:07 am


KIMBERLY & LILIAN
toerj jaz sme ti odpisala tak pri kupah, ker se mi je malo dalo ((: lahko, pustiva kot popolnoma nedolžen pogovor med vožnjo, lahko bi pa malo zapleti vse skupaj in rpg pol nekam preselili pa vključili malo drame, your choice... Xx


Nazaj na vrh Go down
karou rocher
slytherin
slytherin
karou rocher


Število prispevkov : 126
Reputation : 21
Join date : 07/02/2013
Age : 26
Kraj : from new zealand

mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall   mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall EmptyPet Feb 08, 2013 7:21 am


mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall 15-79mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall 16-30
lilian & kimberly

  • shure, why not. hvala, da si pač tam pisala.
    i'm really bored (: in imaš potem kaj v mislih - za naprej?
    i mean - friends, enemies 'n stuff?
    drama pa je normalno, da dobrodošla *-*
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall   mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall EmptyPet Feb 08, 2013 8:37 am


KIMBERLY & LILIAN
nwm, ti pošlem zs (: Xx


Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall   mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall Empty

Nazaj na vrh Go down
 
mirror, mirror on the wall, make me pretty, thin and tall
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» it's like you're my mirror
» my mirror starring back at me

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
wavering shadows :: there's darkness ahead and there's darkness behind :: darkest before the dawn-
Pojdi na: